Мережева сонячна електростанція 10 кВт під зелений тариф

Сонячна станція 10 кВт

Сонячні батареї для дому під "зелений тариф"

Встановивши СЕС потужністю 10 кВт, Ви самостійно виробляєте електроенергію.

В середньому це - 1000 кіловат-годин в місяць.

Споживання статистичного будинку 200-300 кіловат-годин.

 

Споживання електроенергії приватного будинку

 

Залишок - 800 кіловат-годин продаєте в мережу, по зеленому тарифу 0,163 €

Таким чином, кожного місяця, отримуєте пасивний дохід 4 300 грн.

 

Річна генерація СЕС 10 кВт

Річна генерація сонячної станції 10 кВт

 

Орієнтовний дохід за рік - 63876 грн

Відрахування податку (18% ПДФО і 1,5% військовий збір)  - 12456 грн

Вартість станції під ключ - 189000 грн

Окупність 4 роки

Гарантія на основне обладнання - 10 років

Термін експлуатації > 25 років

 

Онлайн моніторинг сонячної електростанції

 

Моніторинг сонячної станції, дозволить в онлайн режимі відслідковувати вироблену і спожиту електроенергію.

Розумні програми допоможуть якісно керувати системою:

- спрогнозувати генерацію,

- розподілити витрати,

Економлячи Ваш час, гроші і енергію!

 

Для встановлення СЕС потужністю 10 кВт потрібно:

 • корисна площа 50 м² розташована на південь
 • cонячні панелі 500 Вт - 20 шт
 • мережевий інвертор 10 кВт
 • 10 кВт потужність лінії по договору РЕСу
 • двонаправлений лічильник, для обліку виробленої і спожитої енергії.

Отримайте безкоштовно:

✔ консультацію - дізнаєтесь, як на власній ділянці чи будівлі, встановити сонячну станцію і підключити "зелений тариф"

✔ виїзд на об'єкт - проект-розрахунок СЕС, 3D візуалізація

✔ персональну пропозицію - для підготовки і реалізації проекту


  Комплект СЕС 12 кВт
  Обладнання для сонячної електростанції 10 кВт
  комплект для сонячної станції 15 кВт
  Обладнання для сонячної електростанції 15 кВт

  Сонячна електростанція 10 кВт для будинку зі встановленням під ключ

  Справжня інвестиція зі швидкою окупністю, яка починає приносити дохід у перші місяці після підключення. Домашня сонячна електростанція 10 кВт під зелений тариф з монтажем, пусконалагоджувальними роботами, юридичним оформленням та під'єднанням до мережі. Це вигідна пропозиція для власників заміських котеджів, завдяки котрій можна організувати самозабезпечення будинку електроенергією. А надлишки генерації спрямовуватимуться до електромережі за тарифом 16 євроцентів за кіловат. Орієнтовну вартість сонячної електростанції 10 кВт вказано вище. А з огляду на те, що витрати окупаються протягом п’яти років, ваш дохід становитиме 20% річних. По завершенню цього терміну станція продовжує приносити прибуток як мінімум протягом 20-25 років.

  Переваги встановлення СЕС для приватного будинку

  Останнім часом жителі України зіткнулися із небувалим зростанням тарифів на енергоносії. А рівень споживання електроенергії в приватному секторі досить високий, оскільки електричний струм використовують для різних потреб: системи автономного водо- і теплопостачання, приготування їжі на електроплитах, стандартні побутові споживачі енергії від комп'ютера до холодильника і пральної машини. Сонячна станція 10 кВт у вигляді готового до монтажу комплекту — це реальна можливість знизити витрати на електроенергію.

  Максимальну генерацію понад 1000 кіловат-годин сонячні панелі 10 кВт забезпечують впродовж сонячних місяців від квітня до жовтня. У цей період ви взагалі нічого не платите за електроенергію із комунальних мереж. До того ж якщо в середньому будинок споживає енергію в межах 200-300 кВт-год, то 800-700 ви продаєте державі за тарифом 16 центів/кВт-год. Ба більше, навіть узимку, коли світить сонце, СЕС 10 кВт виробляє 300-500 кВт-год на місяць. Зрозуміло, що восени та взимку енергоспоживання зростає. Проте економія все одно значна.

  Звідси й основні вигоди від встановлення сонячних батарей для приватного будинку, домогосподарства:

  • в нашій компанії ціна сонячної батареї 10 кВт та обладнання в комплекті є цілком доступною, також ми даємо гарантію на десять років;
  • підключаємо «Зелений» тариф з оформленням усіх документів;
  • 16 центів за кіловат — це є фіксований та гарантований державою тариф до 2030 року;
  • пасивний дохід і стабільний заробіток грошей — достатньо купити сонячну електростанцію на 10 кВт з монтажем й вона генеруватиме електроенергію, не потребуючи регулярного ремонту та дорогого обслуговування;
  • висока рентабельність інвестиції з мінімальними ризиками у порівнянні з банківськими депозитами й іншими способами інвестування грошей.

  Створити повністю енергонезалежне домогосподарство сьогодні цілком можливо, якщо звернутися до професіоналів. При цьому сонячні електростанції 10 кВт продукують достатньо електроенергії для ваших потреб та для продажу державі за умовами програми зелений тариф. Варто окремо згадати й про внесок у збереження природи, тому що вироблена сонячними фотоелементами енергія є екологічно безпечною та чистою.

  Встановлення домашньої СЕС та підключення зеленого тарифу

  Компанія «SIM-I sun energy» пропонує у Вінниці та Вінницькій області повний спектр послуг із впровадження альтернативної енергетики у побутових та промислових масштабах. Якщо вас дійсно зацікавила сонячна електростанція 10 кВт «під ключ», наші фахівці вирушають на об'єкт для вивчення умов монтажу та розрахунку необхідної потужності СЕС. Потім розробляємо проєкт майбутньої станції, погоджуємо її вартість із власниками оселі й розпочинаємо роботи.

  Для під'єднання до програми зеленого тарифу потрібно:

  • підтвердження права власності на споруду та земельну ділянку під нею;
  • технічні можливості для монтажу панелей на дахах чи стінах будівель;
  • 50 метрів квадратних — необхідна площа поверхні з обов'язковим нахилом на південь;
  • технічні умови на виділену потужність передачі енергії в РЕМ;
  • схема підключення обладнання, двонапрямний лічильник для обліку отриманої та переданої електроенергії.

  Отже, господарям будинку потрібно лише підтвердити, що котедж та ділянка під ним належать їм, а також надати корисні площі для встановлення панелей. Ціна сонячних батарей на 10 кВт є частиною загальної вартості СЕС. Комплект містить також мережевий інвертор для перетворення постійного струму у змінний, і двонапрямний лічильник. Монтажний профіль, кронштейни, притиски та інші аксесуари для облаштування каркаса — це теж є компетенцією нашої компанії. Після завершення монтажних та пусконалагоджувальних робіт відразу передаємо пакет документів до регіональної енергетичної компанії, аби будинок якомога скоріше було під'єднано до зеленого тарифу.

  Наші спеціалісти виконали та успішно здали більше 600 проєктів у Вінницькому регіоні для приватних і корпоративних замовників. Ми пропонуємо фотоелементи та обладнання від провідних світових виробників. Вам будуть до вподоби адекватна ціна сонячної електростанції 10 кВт та професійна досвідченість наших фахівців. Домашня СЕС від «SIM-I sun energy» — це найкраща можливість ефективно інвестувати гроші у власну енергонезалежність. Для отримання детальніших консультацій звертайтесь до наших менеджерів. З радістю відповімо на всі запитання та запропонуємо оптимальні рішення для вашого дому.

  Поділитись

  Comments are closed.

  Офіс: м. Вінниця, вул. Магістратська 156А Перейти