Сонячні панелі

Сонячні ПАНЕЛІ ВінницЯ

одно і двосторонні, для виробництва

і економії потреб електроенергії

в приватних і комерційних цілях

Підберемо найкращий варіант для Вас

  Залиште контакти, ми передзвонимо

 

Сонячні батареї

Виробники

Сонячна батарея

Jinko Solar 550W

Сонячна батарея - кремнієві елементи зібрані в єдину систему, для перетворення світла і сонячної радіації в побутову електроенергію.

Сонячні батареї

Фотоелектричні модулі поділяються на:

 • однофазні/двофазні
 • односторонні/двосторонні
 • полі і монокристалічні

Найкращі сонячні батареї TR1

Solar panel Risen 540w Trina 540w Jinko 545w

ЗАЛИШТЕ КОНТАКТИ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Сонячні батареї для дому або підприємства у Вінниці зі встановленням

  Майбутнє належить екологічно чистій та безпечній енергетиці. Вже сьогодні будь-яке домогосподарство, завод або звичайний продуктовий магазин мають змогу забезпечити самостійно власні потреби в енергії. Сонячні батареї, які можна встановити на даху, стінах або прямо на землі, — найпопулярніше в Україні та світі альтернативне джерело енергії. Прості в експлуатації, швидко окупні, надійні та практичні сонячні панелі у Вінниці від провідних світових виробників дозволять вам зробити свій внесок у збереження екології Землі. А якщо підключитися до зеленого тарифу, зможете продавати надлишки електроенергії державі за фіксованими цінами, отримуючи стабільний пасивний дохід.

  Що таке сонячна батарея, як вона виробляє електрику

  Сонячні панелі складаються з окремих модулів, а ті, своєю чергою, — з фотоелементів (фотоелектричних перетворювальних елементів), з'єднаних в електричне коло. Фотоелементом називають напівпровідниковий виріб, який акумулює сонячне світло і перетворює його на постійний струм. Напівпровідник складається з двох шарів із різною провідністю. Один із них виконує функцію катода (+), другий – анода (-). Електроенергію сонячні батареї виробляють завдяки тому, що під дією променів сонця електрони залишають атоми катода, і їх захоплює анод. Таким чином, створюється спрямований потік електронів, тобто електроенергія. Вони проходять по колу через акумулятор та повертаються до катода.

  Найперші фотоелементи та сонячні батареї з'явилися ще наприкінці XIX століття, хоча механізм перетворення сонячного світла на електроенергію було відкрито значно раніше. Втім їхня ефективність була надто низькою, лише один відсоток. Справжнім проривом стали сонячні панелі з фотоелементами на основі кремнію, винайдені у 1948 році. Зрозуміло, що відтоді технології та наука зробили крок далеко вперед. І якщо маєте бажання купити сонячні панелі у Вінниці для СЕС, отримуєте високоефективні модулі різної потужності з коефіцієнтом фотоелектричного перетворення 20% та вище. Зазначимо, що питома потужність сонячної енергії навіть у похмуру погоду на території України становить приблизно 100 Вт/м2.

  Типи та характеристики сонячних панелей

  Вчені щосили намагаються модернізувати сонячні батареї для підвищення їхньої ефективності. Тому поряд з кремнієвими напівпровідниками використовують й інші хімічні елементи та матеріали: галій, германій, кадмій, мідь, цинк, оргскло тощо. Але в промислових масштабах заміни кремнію поки що знайти не вдалося. Якщо ж говорити про найпоширеніші типи, сонячні батареї бувають таких видів:

  • з монокристалічними фотоелементами;
  • полікристалічні;
  • тонкоплівкові.

  Варто зазначити, що полікристалічні фотоелементи наразі виходять з ужитку. Їхньою перевагою є вищий ККД. Але через низьку надійність та неможливість зменшити розмір окремої комірки виробники з початку 2020-х років змушені були відмовитися від полікристала. Тонкоплівкові коштують відносно недорого, але також вирізняються малою ефективністю та надійністю. Саме тому сьогодні найрозповсюдженішими є монокристалічні фотоелементи.

  На що ж насамперед звертати увагу, якщо бажаєте встановити сонячні панелі для будинку, дачі чи промислового підприємства? Спеціалісти нашої компанії допоможуть зацікавленим клієнтам вибрати сонячні батареї у Вінниці з урахуванням потреб в енергії, умов монтажу та експлуатації. Найважливіші характеристики:

  1. Яку максимальну потужність продукують сонячні батареї;
  2. Напруга та сила струму за максимальної потужності;
  3. Розміри, кількість комірок, вага;
  4. Питома ефективність (ККД чи КФП);
  5. Рівень деградації – з плином часу сонячні батареї видають менше електроенергії через скорочення ресурсу фотоелементів.

  Мають значення й інші характеристики. Приміром, КФП залежить від фотоелектричної чутливості до інтенсивності сонячного світла. Монокристалічні модулі забезпечують максимальну потужність опівдні, коли сонце знаходиться у найвищій точці. Полікристалічні сонячні батареї менш чутливі до цього показника.

  Сонячні панелі з монтажем: суцільні переваги

  На сонячні панелі у Вінницькому регіоні, та й в цілому в Україні, попит зростає. Це зумовлено низкою факторів. Передовсім, їхня ціна помітно знизилася у порівнянні з попередніми роками, а якість покращилася. Вони з легкістю витримують екстремальні погодні умови у вигляді граду та опадів. Рама панелі виконана з анодованого алюмінію, а самі фотоелементи захищено від атмосферних чинників загартованим склом, або прозорою полімерною плівкою. Також це джерело альтернативної енергії продуктивне й взимку, оскільки сонячні батареї виробляють електричний струм завжди, коли світить сонце. Температура повітря при цьому не має значення.

  Чому варто купити сонячні батареї у Вінниці зі встановленням:

  • ми постачаємо продукцію відомих брендів із Європи та Китаю з гарантією до 25 років;
  • доволі доступні ціни на сонячні батареї у Вінницькій області;
  • широкий вибір модулів за характеристиками як для приватного котеджу, так і великого промислового підприємства;
  • термін служби СЕС становить 25-30 років, а всі видатки на придбання та монтаж окуповуються протягом 4-5 років;
  • мінімальні витрати на експлуатацію та технічне обслуговування – сонячні батареї не потребують частих ремонтів та заміни комплектовання.

  Фахівці з компанії «SIM-I» виконали до тисячі проєктів в області. Причому ми не лише встановлюємо сонячні батареї у Вінниці, а й беремо на себе всі роботи з оформлення документації, дозволів, підключення до зеленого тарифу. Якщо не бажаєте переплачувати за електричний струм, наші спеціалісти проведуть необхідні розрахунки та запропонують оптимальні варіанти для налагодження та встановлення альтернативного джерела електроенергії.

  Офіс: м. Вінниця, вул. Магістратська 156А Перейти