СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

2 сонячні панелі потужністю 1 кВт
згенерують за рік 1200 кВт*годин
по тарифу 6 грн/кВт*годину
заощадять вам 7200 грн

Вартість під ключ - 650$
Річна економія - 190$
Окупність 3,5 роки, гарантія 10 років
Термін експлуатації > 25 років

Як зменшити витрати електроенергії?
Встановимо сонячні панелі, які виробляють вам власну електроенергію.
Яка ціна за 1 кВт під ключ?
650$ - що дозволяє до 4-х років повністю повернуть вкладені кошти і ще 20+ років отримувати чисту енергію і прибуток.
Яка гарантія на панелі?
10 років, що в 2,5 рази перевищує окупність інвестицій.

онлайн моніторинг домашньої сонячної електростанціїГенерацію та економію електроенергії зможете відслідковувати з першого дня роботи СЕС, в розрізі року, місяця, для і години. Розумні програми допоможуть якісно керувати системою, економлячи Ваш час, гроші і енергію.
Сонячна станція проста і автоматична в роботі, не потребує додаткових витрат на експлуатацію і обслуговування.

СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Сонячні панелі райзен 540 Вт під ключ

сонячний інвертор соліс 30 кВт під ключ

сонячна електростанція 100 кВт

Дізнайтесь скільки Ви можете зекономити витрат на електроенергію?

Залиште контакти, ми передзвонимо

  Сонячна електростанція для підприємства: переваги для Вашого бізнесу

  Як зробити власний бізнес максимально рентабельним і менш витратним? Для власників промислових цехів чи звичайних магазинів це питання є дуже актуальним. Одним із варіантів розв'язку проблеми є сонячна електростанція для підприємства, що частково забезпечить потреби в електроенергії. Фахівці компанії «SIM-I» у Вінниці та області мають величезний досвід зі встановлення СЕС для різноманітних об'єктів: приватні котеджі, продовольчі крамниці, виробничі та складські комплекси. Як показує практика, окупність сонячних батарей та обладнання складає від трьох до п'яти років. Надалі сонячні станції для підприємств приносять чистий прибуток та суттєву економію, адже практично не потребують технічного обслуговування. А термін їхньої експлуатації сягає щонайменше 30 років.

  Типи СЕС для підприємств

  Виробничі цехи та комерційні заклади потребують стабільного цілодобового електропостачання. Оптимальний варіант СЕС та найдоступніший за вартістю — мережеві сонячні станції для підприємств, що під'єднані до центральної мережі. Їх варто встановлювати в наступних випадках:

  • у РЕМ нерідко трапляються перепади напруги, через що страждає устаткування;
  • місцева енергетична компанія встановлює ліміти — граничне споживання електрики, що не дозволяє вашому бізнесу працювати на повну потужність;
  • плануєте розширювати виробничі потужності й потребуєте додаткове джерело електроенергії;
  • бажаєте коштом ФЕМ забезпечити електрикою окремі ділянки, наприклад освітлення приміщень, роботу кліматичної техніки.

  Протягом місяців, коли генерація струму сонячними батареями спадає, можна отримувати електроенергію з РЕМ. Не варто забувати й про те, що мережеві сонячні електростанції для підприємств приносять прямий дохід за «Зеленим» тарифом. Спеціалісти нашої компанії не лише займаються продажем фотомодулів та їх монтажем. Ми ще беремо на себе усю паперову роботу з оформлення СЕС та підключення її до «Зеленого» тарифу.

  У певних випадках можливим є встановлення автономних СЕС, котрі повністю покриють ваші енергетичні потреби. Вони не під'єднуються до центральних мереж, тобто, ваш бізнес працюватиме в автономному режимі й не треба буде сплачувати астрономічні суми за спожиту енергію. Зазначимо, що для безперебійної роботи СЕС такого типу до комплекту обов'язково входять АКБ високої ємності, що розраховані на тисячі циклів зарядження-розрядження. Вони слугують для накопичення згенерованої та невикористаної протягом світлової доби електрики. Встановлювати автономні сонячні станції для підприємств доцільно у багатьох випадках:

  • тепличні господарства — ФЕМ забезпечать освітлення, роботу системи автоматичного поливу;
  • виробничі цехи та майстерні, де відсутнє обладнання, що потребує постійного електроживлення;
  • за наявності достатніх площ для монтажу каскадів сонячних батарей з високою сумарною потужністю — наші фахівці виконають усі розрахунки з урахуванням ваших потреб, особливостей рельєфу та технічних умов;
  • пансіонати, будинки відпочинку, турбази, котрі працюють переважно влітку.

  Ще одним розповсюдженим типом СЕС для комерційних потреб є гібридні станції, котрі поєднують характеристики двох попередніх різновидів. Завдяки АКБ та системі безперебійного живлення навіть взимку та протягом похмурих днів ваше промислове обладнання працюватиме у звичному режимі. Це актуальна пропозиція для клінік, продовольчих складів та будь-яких інших об'єктів, де присутні прилади, що повинні бути постійно під'єднаними до мереж живлення.

  Фотоелектрична станція для підприємства: Ваші ключові переваги

  З наведених вище розрахунків бачимо, що річна економія на електроенергії сягає десятків тисяч доларів. Кошти, що вивільняються, можна спрямувати на подальший розвиток бізнесу, підвищення його рентабельности та зменшення собівартості виробленого продукту. У перевагах, які надають сонячні електростанції для підприємств, встигли переконатися сотні клієнтів нашої компанії у Вінниці та Вінницькому регіоні:

  1. Виконуємо усі роботи з монтажу «під ключ», а також займаємося оформленням й підключенням до «зеленого» тарифу згідно з вимогами чинного законодавства;
  2. Постачаємо якісні фотоелектричні батареї та комплектовання провідних брендів, ресурс роботи ФЕМ складає щонайменше 25 років, також діє тривала гарантія;
  3. Швидка окупність устаткування для генерації електроенергії протягом найближчих трьох років;
  4. Стабільна напруга у внутрішніх електричних мережах, що позитивно відбивається на термінах служби вашої техніки;
  5. СЕС у процесі експлуатації потребують мінімум технічного обслуговування, а самі панелі захищено від граду та несприятливих погодних умов за допомогою надміцного загартованого скла.

  У майбутньому, коли ваша компанія зростатиме, а бізнес розширюватиметься, можна збільшити генерацію вже побудованої СЕС завдяки встановленню додаткових фотоелектричних модулів й залученню нових потужностей. Додамо також, що ваше підприємство за допомогою ФЕМ продукує екологічно чисту електроенергію, котра не шкодить навколишньому середовищу. Для багатьох це вагомий стимул для переходу на альтернативні джерела енергії.

  Сонячна станція для Вашого бізнесу «під ключ»: етапи нашої роботи

  Усім зацікавленим підприємцям ми пропонуємо безплатні консультації, достатньо лише залишити контактні дані для зв'язку з менеджерами. На першому етапі співпраці фахівці виконують енергоаудит: скільки електроенергії споживає ваш цех, і які обсяги електрики зможе згенерувати СЕС за даних умов. Спеціалісти виїжджають на об'єкт для отримання потрібної інформації:

  • загальна площа корисної поверхні, де можна встановити ФЕМ;
  • розташування споруд відносно півдня, сходу й заходу;
  • чи є можливості для облаштування наземних конструкцій на південь;
  • потрібні потужності для забезпечення ваших потреб в електроенергії тощо.

  Наступний етап — розроблення проєктної документації та кошторису. Після погодження пропозиції, ми розпочинаємо монтаж панелей та облаштовуємо внутрішню мережу.

  Повністю придатні до експлуатації СЕС складаються з наступних елементів:

  • мережевий інвертор;
  • комплект підключення (захист AC, DC, автоматичні вимикачі, кабелі, конектори, система заземлення);
  • металеві конструкції для фіксації ФЕМ;
  • система безперебійного живлення;
  • вузол обліку, Smart Meter.

  Також встановлюємо акумулятори для автономних та гібридних СЕС зі зміною або доставленням інвертора. У випадку з мережевими СЕС знадобиться двонапрямний лічильник для обліку проданої та отриманої з РЕМ електрики. Програмне забезпечення для онлайн-моніторингу дозволяє спостерігати за генерацією електроенергії з будь-яких гаджетів.

  Завершальний етап — пусконалагоджувальні роботи та введення електростанції для вашого бізнесу в експлуатацію. Паралельно спеціалісти нашої компанії займаються оформленням електростанції та підключенням до зеленого тарифу. На устаткування надаємо гарантію до десяти років. Під час виявлення будь-яких проблем і недоліків, наші майстри швидко усувають несправності. Зв'яжіться з нами у зручний спосіб для отримання детальнішої інформації про монтаж СЕС, вартість, переваги й можливості.

  Офіс: м. Вінниця, вул. Магістратська 156А Перейти