СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ ЗАВОДУ

- генерація власної електроенергії, збільшення потужності виробництва

- забезпечення автономною електроенергією критичну групу обладнання

Залиште контакти, ми зателефонуємо

По тарифу 8,40 грн/кВт*ч:

✔ окупність СЕС до 3-х років,

✔ гарантія 10 років,

✔ термін експлуатації > 25 років.

 

В даний час електроенергія необхідна для кожного заводу, виробництва і підприємства, для забезпечення роботи та життєдіяльності.

Сонячна електростанція для заводу надає переваги:

 • виробництво власної електроенергії,
 • розширення та збільшення потужностей,
 • резервне та автономне живлення,
 • зменшення витрат та собівартості продукту,
 • фіксований тариф 1 грн/кВт*годину,
 • збільшення рентабельності і прибутку.

 

Виробляти власну електроенергію просто:

- встановлюємо сонячні панелі,

- підключаємо інвертор,

– генеруємо побутову електроенергію.

Для резервного живлення і забезпечення безперебійною роботою обладнання критичної групи встановлюємо промислові акумулятивні системи.

 

Будівництво і пуск сонячної електростанції від 6 годин до 30 днів. В залежності від потужності СЕС, складності покрівель, наземних та навісних конструкцій, технічних завдань реалізації проєкту. Система проста і автоматична в роботі, не потребує додаткових витрат на експлуатацію і обслуговування.

онлайн мониторинг домашней солнечной электростанцииОнлайн моніторинг дозволить спрогнозувати генерацію і споживання електроенергії на перед та коригувати в реальному часі. Проводити збір та аналіз даних в розрізі року, кварталу, місяця, доби та години.

Розумні програми допоможуть ефективно керувати системою, економити Ваш час, гроші та електроенергію.

Отримайте від нашої компанії:

 • консультацію експерта
 • виїзд на об'єкт
 • персональну пропозицію
 •  3D проєкт

 

  Сонячна електростанція для заводу

  В умовах дефіциту електроенергії та необхідності захисту навколишнього середовища перед багатьма промисловими підприємствами стоїть питання про безперебійне постачання енергії. Одним із оптимальних рішень для цього є сонячна станція для заводу.

  Сонячні електростанції для промисловості

  В умовах теперішнього часу, наявність автономної, безперебійної подачі електроенергії за доступною вартістю є критично важливою. Промислові підприємства стикаються не тільки зі збільшенням поточних витрат, а й із нестачею енергії, що негативно позначається на роботі та прибутковості. У цій ситуації постає питання про встановлення власних генеруючих потужностей, які працюватимуть автоматично, задовольняючи  потреби підприємства.

   

  Сонячна електростанція для заводу дозволяє ефективно вирішити проблеми, що виникли. Залежно від масштабів виробництва та вимог до потужності можна вибрати такі варіанти, як:

  • станції СЕС на 30 кВт із виробленням 36 000 кВт/год для невеликих підприємств;
  • комплекти на 100 кВт з генерацією 120 000 кВт/годин за рік, для заводів та цехів з більшою потужністю.

  Для встановлення доступні СЕС для підприємств на 15, 30, 50, 100, 500 кВт та більше 1 МВт. При підключенні враховуються особливості та потреби заводу в електроенергії, кліматичний регіон. Додатково промислові підприємства мають можливість підключити зелений тариф, тобто починати заробляти на надлишках енергії, що генерується.

  Наші фахівці готові проконсультувати вас з усіх питань встановлення та підключення СЕС для заводів, майстерень, ТЦ та інших об'єктів. Такі комплекси сьогодні незамінні для автономного електропостачання підприємств хімічної, харчової, машинобудівної та інших галузей.

  Переваги СЕС для промисловості

  Сонячні електростанції для заводу – це:

  • власна генерація електроенергії;
  • використання «зеленої» енергетики, безпечної для довкілля;
  • енергії, що виробляється, достатньо для якісної, безперебійної роботи обладнання критичної групи підприємства;
  • при генерації надлишків електроенергії завод отримує можливість заробляти.

  До переваг таких систем належить менші початкові витрати для запуску СЕС, аніж за встановлення класичних паливних генераторів. Устаткування для сонячних станцій компактне, сонячні батареї можна розміщувати на даху будівлі, створювати додаткові конструкції, навіси на парковці та наземні столи. При монтажі можна відразу виставити кут розташування панелей для максимально ефективної роботи, або використовувати «розумне» керування автоналаштування.

  На постачання обладнання, будівництво та запуск потрібно від 2-х до 30-ти днів. Промислові СЕС працюють у автоматичному режимі, додаткові витрати на обслуговування мінімальні. На відміну від паливних генераторів, немає потреби у витратах на закупівлю палива. Для генерації потрібна лише сонячна енергія. Такі станції працюють лише вдень, накопичуючи електроенергію. За похмурої погоди або в зимовий період ефективність знижується до 20-30%. Потужність СЕС є достатньою для автономної роботи офісних приміщень та обладнання критичної групи. Завод, промислові підприємства вироюляючи власну сонячну енергію можуть зменшити витрати електроенергії та заощадити від 20 до 70%.

  Що входить в комплект

  Сонячна електростанція для заводу – це така комплектація:

  • сонячні панелі різної потужності (технічні характеристики та кількість розраховуються залежно від потреб виробництва);
  • сонячний інвертор для забезпечення роботи обладнання;
  • комплект для монтажу та підключення керуючого вузла (заземлення, захист АС/DC, конектори, кабелі, автоматичні вимикачі, шафа);
  • металоконструкції для встановлення панелей (оцинкований сталевий профіль, кріплення для сонячних панелей);
  • безперебійна система акумулювання електроенергії.

  Додатково можна замовити комплект наземних конструкцій для встановлення сонячних панелей, баластні системи, навісі на парко місця та інші. Розміри профільної труби підбираються з урахуванням навантажень, ваги обладнання. Нашими спеціалістами буде виконано такі роботи:

  • підбір обладнання з урахуванням складеного проекту та калькуляції;
  • організація оперативної доставки на об'єкт;
  • монтажні роботи;
  • встановлення та підключення облікового вузла, системи онлайн моніторингу прогнозована генерація і споживання електроенергії в розрізі року, кварталу, місяця, дня та години. Розумні програми допоможуть якісно контролювати та керувати системою, економлячи ваш час, гроші та енергію.

  Оформити заявку на розрахунок та проектування можна, зателефонувавши нам за  телефоном +380675551308. Також можна окремо замовити постачання додаткових батарей, що комплектують для технічного обслуговування або масштабування вже встановленої сонячної електростанції.

  Постачання обладнання для автономної «зеленої» енергетики

  Компанія SIM-I SUN ENERGY пропонує проектування та постачання сонячних електростанцій для промисловості. Генеральний підрядник енергетичного обладнання у Вінницькій області, пропонуємо постачання та встановлення сучасних СЕС для автономної, гібридної та мережевої генерації електроенергії. У нас можна замовити сонячні станції та повний комплект СЕС з урахуванням потреб промислового підприємства, додаткові сонячні панелі. Для розрахунку вартості та калькуляції СЕС залишайте заявку на сайті або звертайтесь за номером +8(067)555-13-08.

  Офіс: м. Вінниця, вул. Магістратська 156А Перейти