ДЖЕРЕЛО БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

- запас електроенергії від 6 до 72 годин

- потужність від 0,5 до 50 кВт

Залиште контакти, ми передзвонимо

ДБЖ для критичної групи обладнання

Системи безперебійного живлення для: квартир, домогосподарств, офісів

та інших об'єктів комерційного і приватного використання

 

Види ДБЖ в наявності:

- безперебійник для котла з правильною синусоїдою та акумулятором

- блок безперебійного живлення для критичної групи обладнання

- ДБЖ для дому від 3-х до 30 кВт

онлайн моніторинг домашньої сонячної електростанції

Установка і налагодження системи безперебійного живлення протягом 6 годин

Проста і автоматична в роботі, не потребує додаткових витрат на експлуатацію і обслуговування.

Розумні програми допоможуть якісно керувати системою, економлячи Ваш час, гроші і енергію.

Часті відключення світла і ризик залишитись без електроенергії на невизначений час, особливо взимку, все більше змушують людей задуматись про власне джерело електроенергії. Забезпечити хоча б критичні групи на виробничих процесах, камери, освітлення та інше необхідне обладнання, для опалення та життєдіяльності об'єкту.

Наша компанія SIM-I SUN ENERGY налагодила власне виробництво комплектів безперебійного живлення на базі акумуляторів TESLA.

Більше 100 задоволених клієнтів у Вінницькій області та за її межами використовують наші системи ДБЖ на виробництві, складах, офісах, приватних будинках та квартирах.

ДБЖ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ 3-30 КВТ 

ДБЖ для дому 3-5 кВт

КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ

ДБЖ З АКУМУЛЯТОРАМИ 3 КВТ

ДБЖ LogicPower

ДБЖ LogicPower

LPY-C-PSW-5000VA 24-48V

Максимальна потужність - 3,5 кВт

Сума: 780 $

 

Акумулятор гелевий LPN-GL 12V - 100 Ah (JAPAN) LogicPower

 

АКУМУЛЯТОР LogicPower - 2 шт 

LPN-GL 12V - 100 Ah (JAPAN)

Енергетична ємність - 1,2 кВт

Тип елемента - гелевий

Сума: 720 $

Комплект для підключення сонячних батарей, кабель, конектори, захист, автоматика

КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ

 • Захист AC, DC
 • Кабель, заземлення
 • Автоматичні вимикачі
 • Бокси, матеріали ДБЖ

Сума: 380 $

Всього: 1 880 $

Додатково


ЛОГІСТИКА

 • Доставка обладнання
 • Транспортні витрати

Сума: 90 $

МОНТАЖНІ РОБОТИ 

 • Встановлення системи безперебійного живлення
 • Підключення
 • Пуск і налаштування ДБЖ

Сума: 430 $

Гарантія на сонячну електростанцію

Гарантія на обладнання:

• інвертор - 1 рік, ДБЖ - 2 роки
• монтажні роботи - 2 роки
• сервісна підтримка 24/7

Термін експлуатації  > 5 років

 

ПОДАРУНОК


ДБЖ 5 кВт

ОТРИМАЙТЕ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ:

✔ професійну консультацію експерта

✔  виїзд на об'єкт, проект-розрахунок

✔  персональну пропозицію

 

  ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС:

  • 5 років на ринку
  • встановлено > 200 ДБЖ і автономних СЕС
  • сервісна підтримка 24/7
  • усунення несправностей протягом 12 годин
  Сонячна станція 10 кВт
  Домашня станція потужністю 10 кВт під "зелений тариф"
  Сонячна станція 12 кВт
  Мережева електростанція 12 кВт, під "зелений тариф"

  Джерело безперебійного живлення для будинку і підприємств у Вінниці

  Напруга в мережах електропостачання в ідеалі має становити 220 В +/- 20%. Але коли навантаження на електромережі зростає, спостерігаються перепади, що негативно впливають на побутову та комп'ютерну техніку у домівках. Якщо ж йдеться про промислові об'єкти, лікарні, офіси, де використовуються чутливі до параметрів електричного струму пристрої, стрибки напруги можуть призвести до простоювання, виходу устаткування з ладу та величезних збитків. Система безперебійного живлення для дому, квартири, або навіть цілого підприємства забезпечить вас електричним струмом з ідеальними характеристиками. А в разі аварійного вимкнення світла, вбудований або зовнішній акумулятор тимчасово стане джерелом електроенергії.

  Різновиди систем безперебійного живлення

  ДБЖ (UPS, ІБП) використовуються для двох основних цілей: стабілізація напруги в мережі та резервне електроживлення під час знеструмлення. Також блоки живлення йдуть у комплекті до автономних і гібридних електростанцій на сонячних панелях.

  Види ДБЖ:

  1. Резервні (offline/standby) — коли зникає струм в мережі, ДБЖ для підприємства чи медичного закладу з внутрішнім акумулятором забезпечує постійну роботу або безпечне вимкнення обладнання;
  2. Лінійно-інтерактивні — складаються із вбудованого стабілізатора для автоматичного регулювання напруги і АКБ. Увімкнення відбувається автоматично у випадках значних стрибків електроживлення або повного знеструмлення;
  3. Online ДБЖ з системою подвійного перетворення — замість стабілізатора використовується інвертор для подвійного перетворення струму та зарядження АКБ. Це ідеальна система безперебійного живлення для підприємства, дата-центрів, лікарень, де є потреба в електрострумі зі сталими характеристиками без перебоїв.

  Вибір того чи іншого типу ДБЖ залежить від стану електромереж та обладнання, яке потрібно під'єднати. Наприклад, більшість сучасних побутових приладів обладнано запобіжниками й вони не дуже вимогливі до якості струму. Тому найдоступніша за ціною система безперебійного живлення для дому на базі резервної схеми цілком задовольнить пересічного споживача. Інтерактивні та ДБЖ з подвійним перетворенням застосовуються зазвичай на відповідальних ділянках, наприклад у хірургічних та реанімаційних відділеннях лікарень. Фахівці нашої компанії у Вінниці, вивчивши ваші потреби, запропонують оптимальний вид ДБЖ за характеристиками та цінами.

  Системи безперебійного живлення у Вінниці

  В продажу можна знайти багато видів ДБЖ для різного призначення й з різноманітним функціоналом.

  Джерело безперебійного живлення для комп'ютера

  Найдешевші моделі, що не обладнані стабілізатором, дозволять у разі знеструмлення безпечно вимкнути комп'ютери та іншу техніку. Ємності вбудованого акумулятора вистачає лише на декілька хвилин. До того ж через відсутність пристрою для стабілізації, перемикання на резервне джерело електроживлення відбувається з затримкою. Дорожчі інтерактивні пристрої з АКБ та стабілізатором згладжують стрибки напруги, до них можна підключати відразу більшу кількість побутових приладів на 4-8 годин і дочекатися відновлення електропостачання з загальної мережі.

  Системи резервного електроживлення заміського будинку та домогосподарства

  Система безперебійного живлення для приватного будинку, особливо якщо у вас встановлено сонячні панелі, повинна мати вищу потужність. Тут також є декілька варіантів комплектації:

  • потужністю до 3 кВт для безперебійного живлення групи окремих споживачів — котел, система індивідуального опалення, помпа для водопостачання зі свердловини;
  • 4-10 кВт для під'єднання до однієї фази усіх критично важливих споживачів у домівці (котел, насос, холодильник, комп'ютерна техніка, сигналізація, освітлення тощо);
  • безперебійне живлення усіх трьох фаз (від 10 кВт) — системи резервного живлення приватного будинку на базі інтерактивних або онлайн ДБЖ з можливістю залучення додаткових акумуляторних батарей.

  Також у нашій компанії зацікавленим клієнтам запропонують комплексні рішення зі стабілізаторами напруги, сонячними панелями, або генераторами. Така система може працювати у повністю автономному режимі без під'єднання до РЕС. Електроенергія виробляється сонячними фотоелементами протягом світлової доби. Її надлишки накопичуються в АКБ. Коли ж заряд батареї зменшується до мінімуму, автоматично вмикаються дизельні чи бензинові генератори.

  Промислові джерела безперебійного живлення

  Промисловий «безперебійник» — це потужнє джерело електроенергії. Їх встановлюють у промислових цехах, у медичних центрах, для живлення серверів у ЦОД. Потужність, залежно від типу промислового обладнання та призначення ДБЖ, складає до 740 кВт (825 кВА). Це зазвичай доволі габаритні пристрої, на три фази, що працюють в онлайн-режимі, видаючи стабільну напругу для роботи вашого обладнання. Їх встановлюють і при переході на альтернативну енергетику від сонячних панелей.

  Якщо бажаєте забезпечити повну незалежність власного помешкання чи бізнесу від зовнішніх мереж електропостачання, фахівці нашої компанії у Вінниці та області запропонують найкращі комплексні рішення власної СЕС автономного типу із системами безперебійного живлення.

  Офіс: м. Вінниця, вул. Магістратська 156А Перейти